Sarıyer Veteriner Klinik

Sarıyer bölgesinde faaliyet gösteren merkezimiz hayvan bakımı alanında uzmandır. Rutin sağlık kontrolleri başta olmak üzere tüm evcil hayvanlar için aşı takvim düzeni oluşturmaktadır. Hayvanların belirli dönemlerinde parazit aşıları yapılmaktadır. Aşı takibinin yapılması için Sarıyer veteriner kliniğimiz hizmet vermektedir. Sarıyer veteriner hekim diş sağlığı ve bakımı konusunda da dikkatli kontrol yapmaktadır. Obeziteyi önlemek için hayvanlar için beslenme danışmanlığı çalışmaları yapılmaktadır. Bu şekilde hayvanlar çok daha uzun yıllar sağlıklı yaşam sürmektedir.

İlk defa evcil hayvan bakımı yapan kişiler için aşı takibi, beslenmesi ve temizliği için gerekli çalışmalar veterinerler tarafından yapılmaktadır. Acil durumlar için veteriner hekim hizmeti almak isteyen kişiler Sarıyer veteriner klinikleri arasında merkezimize ulaşmaktadır. Bu anlamda evcil hayvan sağlığı 7/24 hizmet veren kliniğimiz tarafından sağlanmaktadır. Hayvan için oluşabilecek acil durumlarda yapılması gereken tüm müdahaleler tarafımızca verilmektedir. Sarıyer pet kliniği alanında uzman kişilerin bulunduğu adres olarak tercih edilmektedir.

Rutin Sağlık Kontrolleri İçin Sarıyer Veteriner

Sarıyer bölgesinde bulunan hayvan severler için hizmet veren kliniğimiz her aydan yaşa kadar hayvan bakımı gerçekleştirmektedir. Acil durum müdahaleleri başta olmak üzere cerrahi operasyonlarda da uzman hekimler ile çalışmaktadır. Hayvanların beslenme düzeninin oluşması ve eğitim verilmesi alanında da öncü adreslerden biridir. Tüm hayvanlar için rutin sağlık kontrollerinin yapılması işlemleri merkezimiz tarafından gerçekleşir. Pek çok hayvan sever veteriner seçimlerine dikkat ve özen göstermesi gerekmektedir. Bu şekilde hayvan sağlığını riske atmadan bakımı yapılmaktadır.

7/24 Hizmet Veren Sarıyer Veteriner Kliniği

7/24 hizmet veren Sarıyer veteriner kliniği özellikle acil durum müdahalelerinde en başarılı isimlerden biridir. Parazit oluşan hayvanlar için gerekli ilaç ve aşı takviyesi sağlanır. Aynı şekilde kırık oluşumda ortopedi ve kırık tedavileri yapılmaktadır. Hayvanın kısa süre içerisinde ve en hızlı şekilde iyileşmesi adına özel bakımlar yapılmaktadır. Bu bakımlar ve tedaviler 7/24 açık olan veteriner kliniğimiz tarafından verilmektedir. Tüm cerrahi operasyonlar alanında uzman olan veteriner hekimler tarafından yapılır. Böylelikle hayvan çok daha kısa süre içerisinde iyileşme ve toparlanma gösterir.

Cerrahi Operasyonlarda Tercih Edilen Sarıyer Veteriner Kliniği

Cerrahi operasyonlar acil durumlar için gerekir. Bu anlamda ortopedi alanında uzman olan veteriner hekimler kırık ve çıkık rahatsızlıklarında cerrahi operasyon gerçekleştirmektedir. Bazı hayvanlarda uyuz benzeri cilt ve dermatoloji hastalıkları oluşmaktadır. Tüm bu durumlar için cilt hastalıkları konusunda başarılı isimler bizlerle beraber çalışmaktadır. Kardiyoloji ve kalp sağlığı ile hayvan genel sağlık durumu kontrol edilmektedir.

Get In Touch

Let’s Connect Our Newsletter