Kuaför Hizmetleri

Kuaför hizmetlerimiz, yalnızca tıraş ve banyo ile sınırlı olmayıp, aynı zamanda cilt ve tırnak bakımları da yapılmaktadır. Hayvanların tıraşı esnasında ve sonrasında vücut kondisyonu muayenesi de gerçekleştirilmektedir. Kuaför hizmetlerimizin temel prensibi, minik dostlarınızın refah seviyesini yükseltmek ve daha konforlu bir yaşam sağlamaktır.

Evcil hayvanlarınızda gözden kaçırılabilecek ektoparazitlerin kontrolü sağlanmaktadır. Ayrıca, köpek ve kedilerde başlangıç aşamasında fark edilmeyen mantar ve uyuz gibi cilt hastalıklarının kontrol edilmesi, oluşabilecek hastalıkların erken teşhis ve tedavisi açısından hayvanınıza ve size refah ve huzur sağlar.

Kedi ve köpeklerinizin kuaför hizmetlerinde kullanılan tüm ürünlerimiz, Türk Standartları Enstitüsü tarafından onaylanmış ve Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış ürünlerdir. Kullandığımız şampuan ve sabunlar antiseptik özelliklere sahip olup herhangi bir cilt tahrişi veya alerjiye neden olmamaktadır.

Tıraş esnasında kullanılan tıraş makinesi, makas, fırça vb. malzemeler her tıraş sonrası sterilize edilmektedir. Bu sayede, hijyenik ve güvenli bir kuaför hizmeti sunmaktayız.

Get In Touch

Let’s Connect Our Newsletter