Sanayi Veteriner Klinik

Veteriner hizmetleri günümüzün en değerli varlığı olarak kabul edilmektedir. Her evde evcil hayvan bulunması ve bu canların da insan kadar yaşam hakkına sahip olması gerekmektedir. Bu noktada en güvenli hizmet adresi sanayi veteriner olarak önerilmektedir. 7/24 hizmet sunan klinik ekibi alanında uzmanlık geliştirmiş olarak çalışmaktadır. Sarıyer çevresinde ihtiyaç sahipleri güvenle iletişim kurarak hizmet alabilmektedir.

Veteriner Hekimlik Hizmetleri

Veteriner Hekimler tüm hayvanların sağlıklı yaşama kavuşması amacıyla çalışmaktadır. Ancak günümüzde evcil hayvan sayısının hızla artmasına bağlı olarak bu yönde hizmetlerine ağırlık vermektedir. Sanayi hayvan hastanesi olarak günün her saati güvenli ve güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Veteriner hizmetleri arasında:-Periyodik sağlık kontrolleri,-Acil durum veteriner hizmeti,-Aşı uygulaması ve aşı takvimi takibi,-Parazit tedavisi ve koruyucu hekimlik,-Diş sağlığı ve güvenliği,-Beslenme danışmanlığı gibi önemli hizmetler bulunmaktadır.Evcil hayvanların Kontrolleri hangi Aralıkta Yapılmalıdır?

Evcil hayvanlar, aile bireyleriyle aynı ortamda bulunduğundan veteriner hekimin önereceği sıklıkta kontrole getirilmesi gerekmektedir. Yaşam alanında yeri bulunan evcil hayvanların sağlık güvencesi sağlanması herkes için büyük önem taşımaktadır. Bu konuda ilk güvenli adres sanayi veteriner klinikleri olarak çalışmaktadır. İnternet aracılığıyla iletişim kurularak güvenle hizmet alınabilmektedir. Önemli olan güvenilir, işinin uzmanı veteriner hekimlere güvenilmesi olarak ifade edilmektedir.

Veteriner Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Veterinerlik hizmeti çok önemli bir sağlık güvencesi olarak bilinmektedir. Evcil hayvanların özellikle küçük çocuklarla iç içe yaşaması koruyucu sağlık hizmetlerinin de önemini vurgulamaktadır. Sanayi pet kliniği sanayi evcil hayvan bakımı desteği alabilmek için zaman sınırsız iletişim kurulabilmektedir. Veteriner seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk koşul hekim güvenliği ve profesyonelliği olarak ifade edilmektedir. Sanayi acil veteriner bu konuda güven adresi olarak hizmet sunmaktadır. Veteriner seçimi de Doktor seçimi kadar güven gerektirmektedir.

Veteriner Kliniğinde Sunulan Hizmetler

Bütün evcil hayvanlar için dermatoloji ve cilt hastalıklarından cerrahi operasyonlara kadar güvenle çalışmaktadır. Hizmetleri arasında:-Ortopedik kırıklar ve tedavileri,-Cerrahi operasyonlar,-Kardiyoloji -kalp sağlığı desteği gibi hayati önem taşıyan tedavi yöntemleri bulunmaktadır.

Sanayi veteriner hekim arayanlar güvenle iletişim kurarak hizmet alabilmektedir. Evcil hayvan sahipleri ya da sahiplenmeyi düşünenler için en güvenli adres olarak sunulmaktadır. Herkes sanayi köpek bakımı aşıları ve rutin kontrolleri için bulunduğu yerden bilgi desteği alabilmektedir. Sarıyer, Maslak, Göktürk ve Sanayi bölgelerinde bulunan evcil hayvan sahiplerine 7/24 hizmet sunulmaktadır. Bu nedenle günün her saati iletişim kurularak veterinerlik konularında destek alınabilmektedir. Ayrıca evcil hayvan sahibi olmak isteyenler için de pek çok seçenek sunulmaktadır.

Get In Touch

Let’s Connect Our Newsletter